V sredo, 8. maja 2013, smo v Ljubljani na Hribarjevem nabrežju z zaključno prireditvijo končali z raziskovanjem Romunije v okviru Evropske vasi. Učenci interesne dejavnosti so pridobljeno znanje s pomočjo svojih izdelkov in plakatov predstavili na stojnici, na odru pa so naši četrošolci in petošolci ob romunski glasbi odplesali DANSUL PINGUINEULI (pingvinov ples).

Vsi sodelujoči učenci so se odlično odrezali, saj so uspešno predstavili Romunijo, ki smo jo med letom spoznavali. Med delom na stojnici so jih obiskali tudi novinarji. Prispevek si lahko ogledate danes v oddaji  Infodrom (TVS 1, ob 18. uri) ter na spletni strani časnika Dnevnik.

Fotografije si lahko ogledate v spletni galeriji, več informacij pa izveste na spletni strani.