Dopoldanske govorilne ure

Dopoldanske govorilne ure

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – Tržaška 2
šolsko leto 2017/18

 

priimek in ime dan od do KJE?
1. Ahlin Janša Ana torek 10.50 11.35 Kabinet 100
2. Burger Sabina ponedeljek 10.00 10.45 Kabinet 207
3. Sašo Jarc sreda 10.30 11.15 Kabinet 3. r
4. Friškovec Barbara četrtek 10.50 11.35 Kabinet 100
5. Gaberšek Mateja torek 10.00 10.30 Kabinet 207
6. Hodnik-Pustovrh Mojca torek 10.50 11.35 Kabinet 100
7. Jecelj Habič Leja ponedeljek 11.40 12.25 Kabinet 200
8. Jerele Jožica ponedeljek 8.50 9.35 Kabinet 107
9. Jerina Nina ponedeljek 11.40 12.25 Kabinet 200
10. Kobal Katarina sreda 11.45 12.30 Kabinet 107
11. Kostanjevec Ana sreda 11.45 12.30 Kabinet107
12. Kovač Takahashi Anka torek 9.45 10.30 Knjižnica T2, 203
13. Kovač Nina četrtek 13.40 12.25 Kabinet 107
14. Malnarič Maja torek 9.20 10.05 Lošca 1, B208 kabinet SLJ
15. Novak Anja sreda 12.10 12.55 Lošca 1, B107 kabinet fizike
16. Ocepek Urša četrtek 10.50 11.35 Kabinet 107
17. Pance Ana četrtek 10.00 10.45 Kabinet 200
18. Pivk Adrijana četrtek 10.50 11.35 Kabinet 100
19. Rihar Sonja petek 10.30 11.15 Lošca 1, B107 kabinet fizike
20. Sluga Mojca četrtek 11.40 12.25 Tržaška 2, kabinet OPB
21. Smrtnik Alenka četrtek 10.00 10.45 Kabinet 100
22. Šajn Andreja četrtek .10.00 10.45 Kabinet 100
23. Teraž Tina petek  8.30  9.15 kabinet B208
24. Trpin Vanja ponedeljek 10.50 11.35 Kabinet 207

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – Tržaška 32 (Kulturni center)
šolsko leto 2017/18

 

ime in priimek dan od do KJE?
1. Dijana Ćorković petek 10.30 11.15 Lošca 1, B209 kabinet TJA
2. Metka Kržič četrtek 10.35 11.10 Kabinet
3. Petra Kobilca torek 10.35 11.10 Kabinet
4. Tanja Jazbec N. torek 9.20    10.05 Kabinet
5. Nina Jerina ponedeljek 11.40 12.25 Tržaška 2, kabinet 200,
6. Svetlana Jovanović torek 12.10 12.55 Kabinet
7. Tina Juvan ponedeljek 12.10 12.55 Kabinet
8. Maja Malnarič torek 9.20 10.05 Lošca 1, B208 kabinet SLJ
9. Lea Nagode četrtek 11.20 12.05 Kabinet
10. Pavlina Ošlak petek 11.20 12.05 Kabinet
11. Mateja Zupan ponedeljek 11.20 12.05 Kabinet

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – Lošca 1, 3. b, 3. c, 3. d, 5. razredi
šolsko leto 2017/18

 

priimek in ime

dan

od

do

KJE?

1.

Ada Batič

sreda

9.15

10.05

kabinet 3. r

2.

Fani Berdnik

ponedeljek

12.05

12.55

zbornica A118

3.

Miha Brodnik

sreda

9.20

10.05

A27 kabinet ŠPO

 4.

Fefer Matej

četrtek

10.30

11.15

kabinet ŠPO

 5.

Alenka Frank

torek

9.20

10.05

zbornica A118

 6.

Jožica Gruden Ciber

torek

8.30

9.15

A09

 7.

Nastasja Horvat Patrik

sreda

8.30

9.15

A118

 8.

Sašo Jarc

sreda

10.30

11.15

Kabinet 3. r

 9.

Ljubica Jelovšek

sreda

8.30

9.15

Kabinet 5. r

 10.

Simona Jelovšek

sreda

9.15

10.05

A07

 11.

Svetlana Jovanović

torek

12.10

12.55

zbornica A118

 12.

Polonca Korenč

ponedeljek

12.10

12.55

Kabinet 5.r

 13.

Jana Malavašič

četrtek

9.15

10.00

A118

 14.

Teja Malovrh Cigale

četrtek

12.10

13.00

A118

 15. Zlata Novak sreda

9.20

10.05

A 27kabinet ŠPO

 16.

Pavlina Ošlak

petek

11.20

12.05

Tržaška 32, kabinet

 17.

Urša Pančur

torek

12.05

12.45

B105 kabinet KEM

 18.

Mojca Sluga

četrtek

11.40

12.25

Tržaška 2, kabinet OPB

 19.

Mateja Šraj Miklič

sreda

8.30

9.15

A27 kabinet ŠPO

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE − predmetna stopnja
šolsko leto 2017/18

 

priimek in ime dan od do KJE?
1. Avsec Tanja torek 9.20 10.05 zbornica B114
2. Bradeško Bizjak Jana sreda 9.20 10.05 B201 kabinet GEO/ZGO
3. Brodnik Miha sreda 9.20 10.05 A27 kabinet ŠVZ
4. Bunderla Dušan torek 8.30 9.15 A 25 GOS ali jedilnica
5. Eva Bogomolec petek 10.30 11.15 B209 kabinet TJA
6. Fefer Matej četrtek 10.30 11.15 A27 kabinet ŠVZ
7. Fefer Mojca petek 9.20 10.05 B209 kabinet TJA
8. Fortuna Gregorčič Majda       ponedeljek 9.20 10.05 B208 kabinet SLJ
9. Gerdina Simon petek 8.30 9.15 A112 pisarna
10. Jan Barbara torek 11.20 12.05 B209 kabinet TJA
11. Karba Valerija četrtek 8.30 9.15 B209 kabinet TJA
12. Krvina Špela ponedeljek 9.20 10.05 B104 kabinet KEM/BIO
13. Malnarič Maja torek 9.20 10.05 B208 kabinet SLJ
14. Markovič Janja ponedeljek 10.05 11.15 zbornica
15. Mihajlović Sebastjan četrtek 11.20 12.05 A 27 kabinet ŠPO
16. Novak Anja sreda 12.10 12.55 B107 kabinet fizike
17. Novak Zlata sreda 9.20 10.05 A 27 kabinet ŠPO
18. Oblak Judita četrtek 9.20 10.05 B205
19. Oblak Tadeja sreda 8.30 9.15 B208 kabinet SLJ
20. Ogrinc Alja sreda 9.20 10.05 B110a kabinet MAT
21. Petrovič Špela ponedeljek 9.20 10.05 A101 knjižnica
22. Plevnik Andreja      petek 11.20 12.00 B110a kabinet MAT
23. Rihar Sonja petek 10.30 11.15 B104 kabinet KEM/BIO
24. Sodja Maja ponedeljek 9.20 10.05 B110b MA3
25. Šraj Miklič Mateja sreda 8.30 9.15 A13 kabinet ŠPO
26. Tawitian Elissa torek 11.20 12.05 B201 kabinet GEO/ZGO
27. Tramte Maša petek 9.15 10.05 B107 kabinet fizike
28. Trček Primož torek 10.30 11.15 B108 RAČ
29. Vojska Tanja* torek 10.30 11.15 kabinet GEO-ZGO
30. Volf Nevenka torek 11.20 12.05 B110a kabinet MAT
31. Zorič Jure ponedeljek 10.20 11.15 B301
32. Zupančič Mateja sreda 8.30 9.15 B201 kabinet GEO/ZGO

*Tanja Vojska ima popoldanske govorilne ure od 16.30 do 18.00, v učilnici geografije na OŠ AMS. Termini: 9. 10. 2017, 13. 11. 2017, 11. 12. 2017, 15. 1. 2018, 12. 2. 2018, 12. 3. 2018, 16. 4. 2018, 14. 5. 2018

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – podružnica Drenov Grič
šolsko leto 2017/18

 

priimek in ime dan od do KJE?
1. Huskić Medita ponedeljek 8.30 9.15 kabinet
2. Jerina Nina DG-po dogovoru kabinet
3. Lenarčič Katarina sreda 10.30 11.15 kabinet
4. Novak Bernarda četrtek 12.10 12.55 kabinet
5. Zagožen Slavka ponedeljek 12.10 12.55 kabinet
6. Zelenc Matejka ponedeljek 10.30 11.15 kabinet

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – NIS in PP

šolsko leto 2017/18

 

priimek in ime dan od do KJE?
1. Beden Nataša četrtek 11.15 12.00 A101
2. Čretnik Drašler Mojca torek 13.00 13.45 Zbornica Tržaška 2
3. Drofenik Barbara
4. Gvardjančič Milena petek 7.30 8.15 A05
5. Jakopič Marko torek 10.30 11.15 A12
6. Jakopič Meze Jasna petek 9.20 10.05
7. Ledinek Maja sreda 11.15 12.00 A03
8. Masnec Katarina petek 11.15 12.00 A05
9. Sluga Neža četrtek 12.10 12.55 A05a
10. Strehar Tanja sreda 11.15 12.00 A04
11. Tkalčič Mateja torek 13.00 13.45 Zbornica Tržaška 2
12. Vidoni Ravnikar Majda četrtek 7.30 8.15 A13