Učitelji

PEDAGOŠKI DELAVCI 2018/19

Za nemoteno delo šole je odgovorna ravnateljica:

mag. Polonca Šurca Gerdina, tel.: 3301 850

e-mail: psurca1@11sola.si

Pomočnica ravnateljice v I. in II. triadi in podružnični šoli DG je:

Andreja Bobnar, tel.: 3301 878

e-mail: abobn@11sola.si

Pomočnica ravnateljice:

Barbara Jan, tel.: 3301 853

e-mail: bjan1@11sola.si

Pomočnica ravnateljice v III. triadi je:

Elissa Tawitian, tel.: 3301 853

e-mail: etawi@11sola.si

Pedagoški vodja podružnične šole z

nižjim izobrazbenim standardom je:

Maja Ledinek, tel.: 3301 862

e-mail: mledi@11sola.si

Pedagoški vodja podružnične šole

Drenov Grič je:

Katarina Lenarčič, tel.: 3301 890

e-mail: klena@11sola.si

 

Učiteljice prvega in drugega triletja
1. razred 2. razred 3. razred 4. razred 5. razred
A Mateja Gaberšek Klementina Sambolić T. Tina Juvan Maja Rudolf Fani Berdnik
B Sabina Burger Alenka Smrtnik Ana Pance Tanja Jazbec N. Ljubica Jelovšek
C Jožica Jerele Adrijana Pivk Anja Petrič Mateja Zupan Jana Malavašič
D Urša Ocepek Katarina Kobal Simona Jelovšek Metka Kržič Polonca Korenč
E Joži Gruden C. Vanja Trpin Helena Ogrin/Tinkara Kristan

Ana Kostanjevec

Mojca Hodnik P.

Barbara Friškovec

Andreja Šajn

Angleščino poučujejo: Nina Jerina, Svetlana Jovanović, Teja Malovrh Cigale, Leja Jecelj Habič.

 

Učiteljice oddelkov Podružnična šola Drenov Grič
1. razred 2. razred 3. razred
Bernarda Novak Katarina Lenarčič Tina Žakelj

 

Razredničarke in razredniki predmetne stopnje
6. razred 7. razred 8. razred 9. razred
A Matej Fefer Tanja Avsec Špela Krvina Andreja Plevnik
B Dijana Ćorković Miha Brodnik Barbara Jan Elissa Tawitian
C Mateja Š. Miklič Simon Gerdina Majda F. Gregorčič Jana B. Bradeško
D Alja Ogrinc Valerija Karba Judita Oblak Mateja Zupančič
E Tadeja Oblak

 

Oddelek posebnega programa vzgoje in izobraževanja

 

PP1 PP2 PP3
Mateja Tkalčič, Eva Flisar Majda Vidoni Ravnikar, Petra Primc Marko Mojca Čretnik, Drašler, Mojca Grom

 

 

Razredničarke in razredniki v podružnični šoli z nižjim izobrazbenim standardom
1. razred 2./3. razred 4./5. razred 6. razred 8. razred 7./9. razred
Milena Gvardjančič + Katarina Masnec Neža Sluga Nataša Beden Jasna Jakopič Meze Tanja Strehar Maja Ledinek

V oddelkih poučujejo še: Marko Jakopič, Barbara Drofenik, Miha Brodnik in Matej Fefer.

 

Učiteljice in učitelji na predmetni stopnji
Tanja Avsec glasbena umetnost, pevski zbor
Jana Bizjak Bradeško geografija
Ana Bregar zgodovina, geografija
Eva Bogomolec angleščina, francoščina
Miha Brodnik šport
Dijana Ćorković angleščina
Matej Fefer šport
Mojca Fefer angleščina
Urška Filač gospodinjstva
Majda Fortuna Gregorčič slovenščina
Simon Gerdina matematika
Barbara Jan angleščina
Valerija Karba angleščina
Špela Krvina naravoslovje, biologija, kemija
Špela Kržišnik laborantka
Maja Malnarič slovenščina
Janja Markovič naravoslovje, biologija
Tina Mohorič matematika, tehnika in tehnologija
Zlata Novak šport
Judita Oblak slovenščina
Tadeja Oblak slovenščina, geografija
Alja Ogrinc matematika, tehnika in tehnologija
Andreja Plevnik matematika
Sonja Rihar naravoslovje, gospodinjstvo
Ana Marija Skelo slovenščina
Primož Susman fizika, tehnika in tehnologija
Elizabeta Škapin računalništvo
Mateja Šraj Miklič šport
Špela Petrovič zgodovina, slovenščina
Elissa Tawitian zgodovina
Tina Teraž nemščina
Primož Trček tehnika in tehnologija
Nevenka Volf matematika
Tanja Vojska geografija
Jure Zorič likovno umetnost
Mateja Zupančič zgodovina, italijanščina, DKE
Tjaša Žnidaršič gospodinjstvo, naravoslovje, biologija

 

Učiteljice dodatne strokovne pomoči
Irena Brenčič, Mateja Kalič, Marija Kavčič, Anka Kovač Takahashi, Urška Petrič, Maja Rozman, Jelena Tomić Čiča, Jana Šircelj, Maruša Gajić

 

Knjižničarki
Andreja Nagode, Špela Petrovič

 

Učitelji/ice v podaljšanem bivanju
Marina Bilić/Anja Založnik, Eva Bogomolec, Dijana Ćorković, Barbara Friškovec, Nastasja Horvat Petrik, Mojca Hodnik – Pustovrh, Sašo Jarc, Leja Jecelj Habič, Nina Jerina, Svetlana Jovanovič, Ana Kostanjevec, Anka Kovač Takahashi, Špela Kržišnik, Teja Malovrh Cigale, Maja Malnarič, Pavlina Ošlak, Mateja Pellis, Sonja Rihar, Mojca Sluga, Andreja Šajn, Elizabeta Škapin, Tina Teraž, Slavka Zagožen, Mateja Zupančič, Tjaša Žnidaršič in razredničarke