V četrtek, 24. 12. 2015, se bo pouk začel kot običajno, končal pa se bo za vse učence po 4. šolski uri.

Podaljšano bivanje od 1. do 5. razreda bo organizirano kot običajno. Zaradi lažje organizacije prosimo vse starše, naj sporočijo oziroma napišejo uro odhoda otroka iz šole.

Odjave za kosilo so nujne do srede, 23. 12. 2015.

Šolski avtobusi bodo v vse smeri odpeljali ob 11.45 (razen Zaplane, ker odpelje samo ob 12.20) in ob 12.20.

Dejavnosti v šoli bodo potekale takole:

• Učenci 1. in 2. razreda si bodo ob 9.00 v Cankarjevem domu ogledali predstavo Božično drevesce.
  • Učenci 3. razreda si bodo nastop Glasbene šole Vrhnika v Cankarjevem domu ogledali ob 10.00.
  • Učenci 4. razreda si bodo ob 11.00 v Cankarjevem domu ogledali predstavo Božično drevesce.
  • Učenci 5. razreda bodo vse informacije izvedeli pri svojih razredničarkah.
  • Učenci predmetne stopnje imajo KD.  1. in 2. šolsko uro imajo RU z razredniki. Po malici odidejo na proslavo ob dnevu samostojnosti in enotnosti. Tokrat  jo bomo v celoti izvedli samo učitelji. Po proslavi bodo učenci staro leto zaključili s plesnim rajanjem. Kosilo za predmetno stopnjo bo po 4. šolski uri.