Letos boste učenci od 3. do 5. razreda učbenike iz učbeniškega sklada vračali po spodnjem razporedu:
– Ponedeljek, 15. 6. (4. razredi na T32, 5 učbenikov)
– Torek, 16. 6. (3. razredi na T2, 2 učbenika)
– Sreda, 17. 6. (5. razredi na L1, 5 učbenikov)
– Petek, 19. 6. (5.a na T32, 5 učbenikov)
– Ponedeljek, 22. 6. (3. razred na Drenovem Griču, 2 učbenika)

Učenci:
– na dan vračanja morate imeti v šoli vse izposojene učbenike (vrnete jih lahko samo v kompletu);
– če boste na dan ali uro vračanja učbenikov odsotni, poskrbite za to, da jih bo namesto vas prinesel nekdo drug ali pa komplet prinesite prej;
– poskrbite, da bodo učbeniki vrnjeni v stanju, v kakršnem ste jih prejeli (doma jih ustrezno preglejte in obnovite), odstranite ovojni papir ali folijo, v katero so bili zaviti. Samolepilnih folij ne odstranjujte. Za poškodovan, uničen ali izgubljen učbenik bo potrebno v skladu s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov ob koncu šolskega leta plačati odškodnino.

Upravljalka učbeniškega sklada