Pred štirinajstimi dnevi je na naši šoli potekalo šolsko Cankarjevo tekmovanje od 3. do 7. razreda. Tekmovalke in tekmovalci so se že pred tekmovanjem podali na raziskovanje različnih literarnih del, na podlagi katerih so ustvarjali na tekmovanju samem. Dobitniki bronastih priznanj pa so sledeči:

• 3. razred: Klavdija Kovač (3. g), Urban Pišek (3. b), Lana Zajec (3. c) Evelyn Hoyos Lapajne (3. e), Lucas Kolbl Kalizan (3. e), Špela Rus (3. a),  Alina Hribernik (3. g), Primož Celjar (3. a), Triša Merlak (3. d), Mia Štembergar (3. a), Jordi Escobar (3. b), Vita Jereb (3. b), Olivija Špik Jakin (3. d).
  • 4. razred: Lana Lončar (4. b), Zara Žilavec (4. b), Ana Jurjevčič (4. d).
  • 5. razred: Jagoda Sitar (5. c), Sara Jazbar (5. b), Anna Koksharova (5. b), Lara Kovačič (5. c), Iza Brina Luin (5. a), Tina Marolt (5. a), Iza Kovačič (5. b).
  • 6. razred: Aleksandra Prebil (6. a), Lana Marica Štica (6. d).
  • 7. razred: Ana Gutnik (7. a), Nika Šmajgert (7. d), Tinkara Jerman (7. e).

Čestitke!