Za ogled urnika poglej pod Preberite več!multisport

 

 

Pustolovski park 6.

Bled

 

1. skupina, 47+4:      6.r.,

                            7.a in b r.

 

6.45           zbor pred šolo

7.00           odhod iz Vrhnike

8.00          prihod na prizorišče aktivnosti (Hotel Golf)

8.30           začetek aktivnosti

11.30         konec aktivnost

11.45         vrnitev

13.00         prihod na Vrhniko

 

Učitelji spremljevalci

Št.

Ime in priimek učitelja

1

MAJA SODJA

2

MOJCA FEFER

3

TANJA AVSEC

4

ALJA OGRIN

Rez.

JANA ŠIRCELJ

Vodja aktivnosti: Iztok (031513645), Vodja ŠD: Sebastjan (041818760)


 

Pustolovski park

Bled

 

2. skupina, 50+4:      7.c in d r.,

8. r.

8.45           zbor pred šolo

9.00           odhod iz Vrhnike

10.00         prihod na prizorišče aktivnosti (Hotel Golf)

10.30         začetek aktivnosti

13.30         konec aktivnost

13.45         vrnite

14.45         prihod na Vrhniko (KOSILA NI)

 

Učitelji spremljevalci

Št.

Ime in priimek učitelja

1

TADEJA OBLAK

2

JURE ZORIČ

3

ANJA GANTAR

4

MAJA ROZMAN

Rez.

MATEJA KALIČ

Vodja aktivnosti: Iztok (031513645), Vodja ŠD: Sebastjan (041818760)


 

Izlet s kanuji po Ljubljanici

 

 

1. skupina (VRHNIKA-PODPEČ), 33+3:            6. r.,

7. a in b

                                                       

7.00           zbor pred šolo

7.15           odhod iz Vrhnike

7.30           prihod na prizorišče aktivnosti (Ribiška družina Vrhnika-Drenov grič-tu si bosta šofer avtobusa in vodja aktivnosti izmenjala tel. št. in dogovorila za naslednje lokacije!!!!!)

7.30           začetek aktivnosti

10. 30        konec aktivnosti

11.00         vrnitev

11.30         prihod na Vrhniko

Vodja aktivnosti: Iztok Bregar (040870609), vodja ŠD: Sebastjan (041818760)

Učitelji spremljevalci

Št.

Ime in priimek učitelja

1

EVA GRUDEN

2

MARJETA ŠVIGELJ

3

PRIMOŽ TRČEK

Rez.

 


Izlet s kanuji po Ljubljanici

 

2. skupina (PODPEČ-ČRNA VAS), 32+3:           7. c in d r.

                                                                  8. r.

10.15         zbor pred šolo

10.30         odhod iz Vrhnike

11.00         prihod na prizorišče aktivnosti

11.30         začetek aktivnosti

14. 45        konec aktivnosti

15.00         vrnitev

15.30         prihod na Vrhniko (KOSILA NI)

Vodja aktivnosti: Iztok Bregar (040870609), vodja ŠD: Sebastjan (041818760)

Učitelji spremljevalci

Št.

Ime in priimek učitelja

1

MARI DOBNIK ŽERJAV

2

DUŠAN BUNDERLA

3

TINA PETKOVŠEK

Rez.

ENDREJA PLEVNIK


Vodno mesto Atlantis

Ljubljana-BTC

18+2: vsi prijavljeni

11.30         zbor pred šolo

11.45         odhod iz Vrhnike

12.30         prihod na prizorišče aktivnosti

12.45         začetek aktivnosti

16.45         konec aktivnosti

17.00         vrnitev

17.45         prihod na Vrhniko

Vodja aktivnosti: Iztok Fric (051231980), vodja ŠD: Sebastjan (041818760)

 

Učitelji spremljevalci

Št.

Ime in priimek učitelja

1

MATEJA ŠRAJ MIKLIČ

2

MAŠA TRAMTE

Rez.

 


 

Balinčkanje, badbinton, hokej

Vrhnika (31)

 

 

9.00           zbor (v parku pred šolo)

13. 00        konec aktivnosti

Vodja ŠD: Sebastjan Mihajlović (041818760)

 

Učitelji spremljevalci

Št.

Ime in priimek učitelja

1

ŠPELA KRVINA

2

JANJA BIZJAK BRADEŠKO

3

E.T.

Rez.

WALL* E


Kolesarstvo

Okolica Vrhnike (6)

 

S seboj imejte: brezhibno delujoče kolo, čelado, rezervno majico, flaško z vodo, kremo za sončenje

8.00           zbor pred šolo (glavni vhod)

11.00         konec aktivnosti

Učitelji spremljevalci

Št.

Ime in priimek učitelja

1

ZLATA NOVAK

2

JUDITA OBLAK

Rez.

ANJA NOVAK


 

Sabljanje, streljanje z zračno puško, lokostrelstvo

Vrhnika (15)

 

 

9.15           zbor (v parku pred šolo)

13. 00        konec aktivnosti

Vodja ŠD: Sebastjan Mihajlović (041818760)

 

Učitelji spremljevalci

Št.

Ime in priimek učitelja

1

JANJA MARKOVIČ

2

MAJDA F. GREGORČIČ

3

MAJA MALNARIČ

Rez.

 
(Skupno 253 obiskov, današnjih obiskov 1)
Zapri nastavitve dostopnosti