Težko pričakovani ŠD bo v sredo, 2. 3. 2016. Izveden bo ne glede na vreme.

V sredo, 2. 3.2016 bomo imeli prvi zimski športni dan. Vse razporede po avtobusih in ure odhoda, ter prihoda si lahko ogledate tudi na oglasnih deskah.

1. Smučanje in deskanje V KRANJSKI GORI

• ZBOR učencev pred šolo: ob 7.00
  • ODHOD: ob 7.15
  • POVRATEK pred šolo: do 16.30
  • CENA: 12€ smučarska karta, približno 9€ prevoz

Vsi učenci smučarji morate imeti s seboj nahrbtnik z malico in napitkom!

Ne pozabite na primerna oblačila, zlasti kapo, rokavice, čelado – obvezna do starosti 14 let, smučarska očala!

Obvezno preglejte smuči, vezi in smučarske čevlje!

VOZAČI poskrbite za prevoz domov!

Učenci smučarji morate v torek, 1. 3. 2016 odjaviti kosilo!

Šolsko malico boste imeli s seboj.

2. SMUČARSKI TEK  PLANICA – TAMAR

• ZBOR učencev pred šolo: ob 7.00
  • ODHOD: ob 7.15
  • POVRATEK pred šolo: ob 16.30
  • CENA: Izposoja tekaške opreme za klasično tehniko je 10 evrov in okvirno 9 evrov za prevoz.

S seboj morate imeti nahrbtnik z malico in vodo! Dobili boste tudi šolsko malico.

Primerno se oblecite, tanjša bunda ali vetrovka, ne pozabite na kapo in rokavice. Obvezno imejte s seboj tudi rezervna oblačila in nepremočljivo obutev!!!

Zaradi cenejšega prevoza boste na busu skupaj s smučarji. To pomeni, da boste imeli poleg teka na smučeh, ki se bo zaključil cca ob 13.00, še igre na snegu ali krajši pohod (ogled Zelencev in FIS proge).

Smučarji tekači imate kosilo ob 11.30, če kosila ne boste želeli, ga v torek, 01.03.2016 odjavite!

3. Drsanje V DOMŽALAH

• ZBOR  pred šolo: ob 11.50
  • ODHOD: ob 12.00
  • POVRATEK pred šolo: do 16.45
  • CENA: vstopnina 1,5€ in okvirno 4,5€ za prevoz

DENAR ZA IZPOSOJO DRSALK – 3€ MORATE IMETI S SEBOJ, IMEJTE TOČEN ZNESEK!!

Drsali boste od 13.00 do 16.00.

Šolsko malico bomo imeli s seboj, morda ne bo odveč, če imate s seboj tudi še kakšen svoj prigrizek in vodo!

Predvsem se primerno oblecite, ne pozabite na kapo in rokavice, dodatne nogavice! Željena je čelada, oziroma obvezna za tiste, ki boste sodelovali v hokejskem turnirju!

Kosilo za drsalce  bo ob 11.30. Če kosila ne želite, ga danes odjavite!

4. POHOD – PLES – FITNES v B.J.ju

• ZBOR: 8.10.
  • ODHOD: 8.20
  • PRIHOD: do 12.40

Dejavnosti bodo potekale od 9.00 do 12.00

S seboj boste imeli šolsko malico. Predlagam še dodatno pijačo-vodo.

Športna oprema je OBVEZNA!!! Tisti, ki s seboj ne boste imeli čistih športnih copat, vam vstop v dvorane ne bo dovoljen. Dejavnost pa boste morali vseeno plačati. Na voljo boste imeli garderobe, kjer se boste lahko preoblekli. S seboj morate imeti še rezervno majico in manjšo brisačo.

Razdeljeni boste v manjše skupine.

5. POHOD V OKOLICI VRHNIKE

• ZBOR učencev pred šolo: ob 9.00
  • ODHOD: ob 9.10
  • POVRATEK pred šolo: do 12.00

Primerno se oblecite – ne pozabite na kapo in rokavice in ustrezno obutev – planinski čevlji oz. nepremočljivi, ne drseči športni čevlji!!!

Šolsko malico bomo imeli s seboj,  imejte tudi še kakšen svoj prigrizek in vodo!

VELJA za vse, ki se boste na športni dan odpravili z avtobusom: Razpored po avtobusih si lahko ogledate na oglasnih deskah. Avtobusi bodo označeni, poiščite svoj avtobus, oddajte opremo, nahrbtnik in se mirno napotite na avtobus. Ne pozabite, da ste učenci O.Š. Ivana Cankarja, ki velja, kar se tiče obnašanja na avtobusu, za dokaj vzorno. Z vašo prijavo na športni dan ste si rezervirali sedež na avtobusu. Vedite, da vam bomo v primeru vaše odsotnosti zaračunali prevoz, če ne bodo starši vaš izostanek sporočili v šolo, najkasneje v SREDO zjutraj.

POMEMBNO za vse!!!

Na športnem dnevu dosledno upoštevajte navodila organizatorja in učiteljev spremljevalcev. Mobiteli so v času dejavnosti in na avtobusu prepovedani!

Predvsem pa pazite na varnost, da ne bo prišlo do nepotrebnih poškodb!

IZBIRNI PREDMETI pred uro in šesto uro odpadejo.

Učenci, ki imate DIETO, v šolsko kuhinjo nujno sporočite vaš izbor dejavnosti, sicer ne boste dobili posebne malice!!!