Šestošolci, ki smo šolo v naravi preživljali v domačem okolju smo v štirih dneh kar dobro razmigali svoje telo.

V ponedeljek smo začeli z igrami v telovadnici, četrtošolcem smo postavili poligon in skupaj z njimi krožili in izvajali različne vaje na njem. Izvedli smo tudi nekaj iger na snegu.

V torek smo odšli v Logatec. Tam smo v fitnesu dobro začutili vsako mišico in se prijetno spotili na aerobiki. Kasneje smo uživali v bazenu.

V sredo smo se odpeljali v Športsiti, kjer so nam ponudili pestro vadbo skozi različne dejavnosti.

V četrtek pa smo imeli pravi zimski pohod. Pridno smo gazili skozi dobro zasnežen gozd in prišli do Štampetovega mosta. Med potjo smo spremljali gazi različnih živali in kar veseli smo bili, da nismo videli odtisov medvedovih šap.

V petek pa nas je ustavilo obilno sneženje in težave, ki jih je napovedovala vremenska napoved.

Preživeli smo aktiven teden in dan počitka se je kar prilegel.