Ker se prijavljena šola ni udeležila področnega tekmovanja, smo se z ekipo deklet uvrstili neposredno v četrtfinale.

Odigrali smo dve tekmi, prvo proti OŠ Dragomirja Benčiča-Brkina iz Hrpelj, ki smo jo po izenačeni borbi izgubili z 19:16.

Sledila je tekma proti domačinkam, ki pa so v zadnjem delu tekme prevladovale na igrišču in na koncu zmagale z rezultatom 21:15.

Kljub porazu moram učenke pohvaliti za borbeno igro in prizadevnost. Ker jih je bilo samo osem, so vse igrale obe tekmi in utrujenost je naredila svoje.

Za šolo so nastopile: Kaja Zimšek (8.c), Živa Kovačič (8.c), Rebeka Gombač (8.c), Tinkara Zupan (8.d), Tia Seljak (8.d),  Zoja Schlamberger (8.b), Hana Gabrovšek (9.b) in Iza Malovrh (6.b).