V petek, 8. 4. 2016 je na OŠ Dobrova potekalo Regijsko tekmovanje mladih tehnikov v konstruiranju. Naša šest članska ekipa je tekmovala v panogi K1 – v konstruiranju z Lego gradniki. Kljub temu, da je bilo v panogi K1 letos daleč največ tekmovalcev doslej, so naši fantje “pometli” s konkurenco. Zasedli so vsa tri prva mesta v I. triadi; Luka Žitko med prvošolci, Miha Jesenko med drugošolci in Anže Mrzlikar med tekmovalci tretjih razredov. Vsi trije so prejeli bronasto priznanje in se bodo maja udeležili Državnega tekmovanja. Odlično so se izkazali tudi ostali trije; Lovro Jakop je zasedel 3. mesto, Žan Oblak je 2. mesto in Vid Bizjak 4. mesto med tretješolci. Bravo naši konstruktorji s podružnice Drenov Grič. Čestitamo!