V skupini podaljšanega bivanja smo poskrbeli za zabavni in pustni skok v zimske počitnice. V organizaciji so se otroci dobro znašli, saj so poskrbeli za dekoracijo učilnice, izbrali primerno glasbo ter ustvarili veliko dobre volje. Z maskami, v katere so vložili ogromno truda, smo pregnali zimo in poskrbeli, da so cele počitnice ostale v sončnih žarkih. V predpustni zabavi oziroma plesu smo prav vsi zelo uživali. Iskren in igriv smeh otrok je ogrel naša srca, poskrbel za odlične počitnice in nas pripravil na nove šolske dni.
Takšno veselje, dobro voljo in pustno igrivost, kot smo jo imeli mi na naši zabavi, želimo tudi vam v vseh prihajajočih dneh, še posebno pa v torek, 5.2., ko bo dan posvečen maskam in kostumom.
Pustna skupina podaljšanega bivanja – 2.B