V sredo, 3. 6. 2015 so se učenci: Jan Šraj Miklič 9. c, Luka Marčič 9. a, Lenart Mrzelj 8. b, Gašper Tomažin 9. b, Rina Jurjevčič 9. c, Laura Drašler 7.b ter Simon Gabrijelčič 7. a udeležili državnega tekmovanja Prvaki znanja, ki je potekalo na Dvojezični osnovni šoli 1 Lendava.

Prvaki znanja je tekmovanje osnovnošolcev v splošnem znanju. Učenci so se za tekmovanje pripravljali s pomočjo Velike ilustrirane otroške enciklopedije. Regijsko tekmovanje je potekalo 26. 5. 2015 na Osnovni šoli Antona Martina Slomška na Vrhniki. Našo šolo so zastopale tri ekipe od katerih sta se kar dve uvrstili na državno tekmovanje. V množici obveznosti, ki jih imajo učenci v maju in juniju, so tudi na državnem tekmovanju naši učenci dosegli dober rezultat in tako ponosno zastopali našo šolo. Vsem tekmovalcem iskreno čestitam!

?????????????

podelitev priznanj ekipam