POPOLDANSKE GOVORILNE URE

Spoštovani starši!

Zaradi povečanja števila okužb na Vrhniki smo se odločili popoldanske govorilne ure (12. oktobra / 13. oktobra) izpeljati na daljavo.

V kolikor bi želeli s posameznim učiteljem imeti osebno srečanje, bo to možno le ob predhodnem dogovoru po elektronski pošti ali telefonu, in z upoštevanjem ukrepov, ki jih priporoča NIJZ. Predvsem gre za evidentiranje obiskovalcev in nošenje maske.

Prav tako bodo lahko tisti učitelji, ki menijo, da je osebno srečanje nujno, lahko stopili v stik z vami, in se dogovorili za uro srečanja na šoli.

INTERESNE DEJAVNOSTI

Obveščam vas, da z današnjim dnem odpovedujemo večino športnih interesnih dejavnosti, ki jih organizira šola:
košarka, nogomet, odbojka, gibanje za zdravje (DG), atletika, akrobatika, joga ter strelski krožek.
Glede plesov se dogovarjamo s plesnimi šolami (hkrati v telovadnici ne sme biti več kot 10 otrok), enako velja za judo in taekwando.
Izvajale se bodo naslednje športne dejavnosti: rokomet in tenis, ker bodo imeli v dveh skupinah.