Odhod: ponedeljek, 10. junija ob 6.30 uri izpred šole na Lošci 1.

Avtobusi bodo nared za natovarjanje od 6.10 uri dalje.

Prihod na Vrhniko v soboto, 15. junija, predvidoma okoli 16. ure.

Prihod bo odvisen od vremena in razmer na cesti. Bolj natančno uro prihoda bomo objavili na šolski spletni strani.

Malica: s seboj bomo imeli šolsko malico (sirova štručka in banana). Prosim vas, da otrokom ne dajete s sabo sladkarij, mogoče kakšen manjši prigrizek. S seboj naj imajo vsaj 1l vode. Plastenke naj bodo podpisane, da jih bodo kasneje uporabljali za na plažo.

Slabost: če je otroku na avtobusu slabo, naj zaužije tableto proti slabosti uro pred odhodom avtobusa, po uri in pol vožnje bomo imeli postanek,  še prej je postanek na meji.

Prvi dan začnemo s kopanjem, zato naj imajo otroci že pripravljen nahrbtnik s potrebščinami za na plažo (2 x kopalke, brisača, sončna krema, pokrivalo, voda). V sobe se bomo vselili šele po kosilu.

Naslov:           RESORT DUGA UVALA

Duga uvala 1

Ime in priimek otroka, razred

52 208 Krnica, Hrvatska

P.S.: Svetujemo, da je ponedeljek, 10.6., zadnji dan za  pošiljanje pošte. Tako jo bodo še prejeli do petka.

Telefon: 070 186 688 (SAMO ZA NUJNE PRIMERE)

Najbolj priporočamo e-naslov: na mbrod@11sola.si lahko pošiljate elektronsko pošto. Sporočilo bomo natisnili in ga izročili učencu.

Mobiteli, vrednejši predmeti (telefoni, elektronske naprave, nakit…) naj ostanejo doma.

Prvo informacijo o prihodu v Dugo Uvalo lahko preberete tudi na šolski spletni strani.

Učenci naj imajo dokumente (osebno izkaznico ali potni list in kartico zdravstvenega zavarovanja za tujino) pri sebi, v priročni prtljagi. Le te  bodo učiteljice pobrale po prehodu meje.

[ddownload_filesize id=”1358″]

Miha Brodnik