Ker jo je vreme organizatorjem zaključne prireditve vrhniških Poletavcev danes zagodlo in jih opeharilo za športno obarvano prireditev na prostem, so se Poletavci – poletni bralci ob 17. uri zbrali v avli naše šole.

Že med uradnim pozdravom koordinatorke te bralne akcije pa je vse prisotne presenetil Lipko!

Mladi bralci so ostrmeli in ga pozdravili z glasnim ploskanjem in vzklikanjem. Po podelitvi majic in nagrad pridnim Poletavcem je Lipko prisluhnil nastopajočemu zborčku učencev OŠ Martina Slomška, z nastopajočimi plesalci iz OŠ Ivana Cankarja zaplesal pingvičkov ples, po fotografiranju pa si je ogledal tudi našo šolo.

V učilnicah mu je bilo zelo všeč – morda vas obišče kdaj med poukom?

Več fotografij in informacij o Poletavcih poiščite na spletni strani šolske knjižnice.