V sredo, 12. februarja 2020, je na odru Cankarjevega doma na Vrhniki potekalo območno srečanje otroških gledaliških skupin občin Vrhnika, Borovnica in Log – Dragomer. Prijavljenih je bilo 7 gledaliških skupin, ker pa je bolezen v zadnjem mesecu vsem zelo onemogočala tako vaje kot tudi sam nastop, se je na odru potem predstavilo šest skupin. Kot prvi smo bili na vrsti igralci Gledališkega krožka podružnične šole Drenov Grič. Kljub boleznim in odsotnosti ene igralke, smo suvereno zakorakali na oder in odlično odigrali staro, vsem znano Levstikovo zgodbo Kdo je napravil Vidku srajčico.  Velik aplavz publike in spodbudna ocena gledališkega kritika, sta potrditev dobrega dela v skupini. Čestitke vsem nastopajočim.