Šolska kuhinja

18. 6. 2018 – 22. 6. 2018 MALICA KOSILO MALICA popoldan
PONEDELJEK hot dog štručka, hrenovka, gorčica, voda iz pipe (alergeni: pšenica, gorčica) pire krompir, goveji golaž, zelena solata (alergeni: pšenica, mleko) bio sadna skuta, ržena žemljica (alergeni: mleko)
TOREK polbeli kruh, jagodna marmelada, manj sladek sok (alergeni: pšenica, jagode) rižota z mletim mesom/mesna musaka, zeljna solata (alergeni: pšenica, mleko, jajca)

ajdovo pecivo, breskva

SREDA žemlja, piščančja prsa, sir, kisla kumarica, voda iz pipe (alergeni: pšenica, mleko) kruhovi cmoki, piščančji zrezki v naravni omaki, kumarična solata (alergeni: pšenica, mleko, jajca) koruzni kruh, sirni namaz, nektarina (alergeni: pšenica, mleko)

kosilo od 1. do 4. razreda, od 5.– 9. razreda ni kosil.

ČETRTEK

sirni burek, navadni jogurt (alergeni: pšenica, mleko, jajca) zelenjavna enolončnica, jabolčni žepek (alergeni: pšenica, mleko, jajca) skutina žemlja (alergeni: pšenica, mleko)

kosilo od 1.do 4. razreda, od 5.– 9. razreda ni kosil.

PETEK

polnozrnati rogljič (Lošca, DG, KC), polbeli kruh, sirni namaz, jabolko (Tržaška) (alergeni: pšenica, mleko) fižolovka (alergeni: pšenica, jajca) krekerji/grisini, marelica (alergeni: pšenica, mleko)

Učenci imajo v jedilnici na voljo čaj ali vodo. Pri kosilu je učencem na voljo kruh. V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridržujemo pravico do spremembe jedilnika
.