V četrtek, 13. 4., smo zvečer pred šolo pričakali 12 španskih učencev in 2 učiteljici, ki so prišli na enotedensko izmenjavo na Vrhniko.

Izmenjava poteka v okviru Erasmus+ projekta “Naše gore, naš zaklad”, kjer poleg naše šole sodeluje španska šola IES Gonzalo Huesa iz Ronde. Vsak španski učenec gostuje pri enem naših učencev, skupaj pa bodo preživeli veliko aktivnosti, ki smo jih skrbno načrtovale učiteljice skupaj z učenci.

V petek, 14. 4., smo jim pripravili dobrodošlico: učenci naše šole, ki imajo mnogo talentov, so nastopili s plesom, glasbo in skeči. Dopoldne smo nato preživeli v eni izmed učilnic, kjer so se španski in slovenski učenci skupaj igrali in ustvarjali.

ISKRENA ZAHVALA vsem nastopajočim in sodelujočim na kulturnem programu! Odlični ste bili!