Vrhnika, 20. 10. 2015

Spoštovani!

Jutri, v sredo, 21. 10.2015, bo lepo sončno vreme s temperaturo do 14 stopinj. Učenci 2. in 3. razreda se bodo udeležili »Mini olimpijade« na Vrhniki, ki jo pripravlja Športna zveza. Progam bo potekal takole:

• 11.45 Konec pouka, kosilo za učence.
  • 12.35 Odhod avtobusa po skupinah PB v športni park na Vrhniki. Če vaš otrok ni v PB, se priključi skupini, kjer je njegov razred. Sporoči naj učiteljici PB, vi ga zjutraj prijavite na kosilo.
  • 12.40 Priprava na aktivnosti, preoblačenje. Otrok naj ima obute športne copate ali lažje čevlje (ne škornjev), oblečeno kratko majico in čez oblačilo z dolgimi rokavi (pulover, trenerko …), ki ga bo med aktivnostjo slekel; hlače naj bodo dolge, najbolje spodnji del trenerke. Lahko ima tudi kratke hlače, če bo preveč toplo.
  • 12.50 Himna, dviganje zastave, olimpijski ogenj, otvoritev Mini olimpijade
  • 12.55 Začetek aktivnosti. Otroci se bodo poizkusili v osnovah tenisa, odbojke, gimnastike, košarke, rokometa, nogometa, floorballa, boksa, tekli bodo 200−300 m in obiskal jih bo tudi čarovnik.
  • 14.20 Konec aktivnosti, podelitev medalj in praktičnih nagrad vsem udeležencem (važno je sodelovati …)
  • 14.30 Odhod avtobusa na Drenov Grič.

Učenci, ki imajo druge obveznosti (glasbena šola, verouk …) ali se ne želijo udeležiti »Mini olimpijade« (zdravstvene težave, prehlad …), ostanejo v šoli, kjer bo zanje poskrbela učiteljica PB 1.r.

Lepo vas pozdravljamo!

mag. Polonca Šurca Gerdina