• 9. A – Istralandija in obala
    • Spremljevalki: Jana Bizjak Bradeško in Irena Brenčič

Odhod izpred šole bo ob 8.15 zjutraj (zbor ob 8.00). Predvidevamo, da se bodo vrnili okoli 21.30.

• 9. B – slovenska obala in pred tem Ljubljana
    • Spremljevalca: Nejc Urbas in Alja Ogrinc

Odhod izpred šole bo ob 8.00 zjutraj (zbor 7.45). Predvidevamo, da se bodo vrnili okoli 21.00.

• 9. C – slovenska obala
    • Spremljevalki: Andreja Plevnik in Mateja Šraj Miklič

Odhod izpred šole bo ob 8.00 zjutraj (zbor 7.45). Predvidevamo, da se bodo vrnili okoli 20.00.

• 9. D in 9. E – slovenska obala
    • Spremljevalke: Barbara Jan, Majda Fortuna Gregorčič, Maruša Končan in Marjeta Bertoncelj

Odhod izpred šole bo ob 9.15 zjutraj (zbor 9.00). Predvidevamo, da se bodo vrnili okoli 20.30.

Naši devetošolci so se odločili, da bodo odšli na zgornje lokacije. Potovanje in zabava na zaključni ekskurziji zahtevata od spremljevalcev veliko odgovornosti in naporov. Starše prosimo, da pred odhodom s svojim otrokom spregovorijo nekaj besed o tem, kaj je primerno početi na izletu. Želimo, da jim tudi zaključna ekskurzija ostane v lepem spominu – to pa je mogoče le, če vsi udeleženci izleta ravnajo skladno z dogovori in če se primerno obnašajo. V primeru neupoštevanja navodil spremljevalcev, bodo le-ti starše poklicali in jih prosili, da pridejo iskat svojega otroka.

Zaključna ekskurzija bo v torek, 11. 06. 2024. Ko se bodo vrnili na Vrhniko, starše lepo prosimo, da svoje otroke počakajo pred šolo in jih odpeljejo domov.