SISTEMATSKI PREGLED 8. A – torek, 28. novembra

• Fantje – ob 8.20 pred Cankarjevim spomenikom pri šoli
  • Dekleta – ob 8.20 odidejo v učilnico B304
FANTJE DEKLETA
8.30 – v spremstvu Špele Krvina odidejo do glavnega vhoda na zgornji strani ZD, kjer jih počaka medicinska sestra.

1. uro jih spremlja Špela Krvina
  2. uro jih spremlja Maruša Končan
  3. uro jih spremlja Valerija Karba (med to uro se vrnejo v šolo na delavnice)
  4. in 5. uro imajo delavnice na temo odraščanja in oživljanja, ki jih vodi Andreja Jurca iz Zdravstvenega doma Vrhnika; spremlja jih Tina Mohorič (4. uro v A103b) in Nejc Urbas (5. uro v A108)

8.30 –  delavnice na temo odraščanja vodi Andreja Jurca iz Zdravstvenega doma Vrhnika

1. uro spremljevalec Urban Nagode (v B304)
  2. uro spremljevalec Urban Nagode (v B304)
  3. uro spremljevalec Urban Nagode (v A103b) – med to uro odidejo v ZD na pregled
  4. uro učenke spremlja Ana Mlinar (do konca 4. ure s pregledom končajo) in se 5. uro vrnejo v šolo, kjer imajo v učilnici A108 delavnice na temo oživljanja, ki jih vodi Andreja Jurca iz Zdravstvenega doma Vrhnika – spremlja jih Nejc Urbas (5. uro)

Učenci morajo s seboj imeti ZDRAVSTVENE IZKAZNICE.

Fantje bodo dobili malico za s seboj, torej morajo imeti s seboj vrečko ali embalažo za shranjevanje.

Izbirni predmeti se izvajajo po urniku.