SISTEMATSKI PREGLED 6. E – četrtek, 27. oktober

• Fantje – ob 8.20 pred Cankarjevim spomenikom pri šoli
  • Dekleta – ob 8.20 odidejo v učilnico B206
FANTJE DEKLETA

8.25 – v spremstvu Sašo Barle odidejo do glavnega vhoda na zgornji strani ZD, kjer jih počaka medicinska sestra.

Zdravniški pregled imajo do cca 11.00.

1. uro jih spremlja Sašo Barle
  2. uro jih spremlja Eva Zupančič
  3. uro jih spremlja Sašo Barle
  4. in 5. uro imajo delavnice na temo odraščanja, ki jih vodi Andreja Jurca iz Zdravstvenega doma Vrhnika; spremlja jih Ina Nejc Urbas 4. uro in 5. uro (v B017)
8.30 – cca 11.00 delavnice na temo odraščanja vodi Andreja Jurca iz Zdravstvenega doma Vrhnika

1. uro jih spremlja Vesna Lovrenčič (v B206)
  2. uro jih spremlja Vesna Lovrenčič (v B206)
  3. uro jih spremlja Nina Gantar (v B210) Okoli 11.00 ure dekleta odidejo v Zdravstveni dom, kjer jih naslednji dve uri čaka sistematski pregled
  4. uro in 5. uro jih spremlja Dušan Balutto

Gospodinjstvo preduro odpade.

Neobvezni IP po pouku se izvajajo po urniku.

Učenci morajo s seboj imeti ZDRAVSTVENE IZKAZNICE IN CEPILNE IZKAZNICE TER MASKO. S seboj imajo lahko tudi kakšno družabno igro – telefoni so prepovedani.

Fantje malico vzamejo v Zdravstveni dom (s seboj prinesejo embalažo in bidon z vodo), dekleta malicajo v šoli po drugi šolski uri.