LIST IZ DNEVNIKA NEKE PETOŠOLKE

ČETRTEK, 13. 6. 2019

Zjutraj sem vstala 10 minut pred zajtrkom, zato sem se hitro preoblekla in tekla na zborno mesto našega razreda 5. D, kjer smo se prešteli in odhiteli v jedilnico na zajtrk. Po njami- njami zajtrku smo šli na plažo.  Za bazen smo bili danes na vrsti tretji. V bazenu je naša skupina opravljala zlatega delfinčka. Ravno med testiranjem mi je šla voda v usta, ampak preizkus sem vseeno opravila uspešno Jupi!!! Potem smo za kratek čas še enkrat šli na plažo, nato pa v sobe, se preoblekli in na kosilo. Po kosilu smo imeli počitek in čas za sebe. Igrala sem se Okviriti z Jakobom in Ulo. V času pouka smo reševali morske križanke in se pogovarjali o školjkah. Popoldne, ko smo odšli na plažo, smo skakali v vodo. Po večerji smo odšli mimo Cvrčka na igrišče, kjer smo imeli turnir iz nogometa in med dvema ognjema. Odločila sem se za med dvema ognjema. Seveda! Najprej smo premagali razred C, potem B in E. Na vrsto je prišel razred A. Bila je napeta igra. Jaz sem bila zadeta bolj proti koncu igre. Za nas je navijal tudi E razred. Na koncu so nas A- jevci vseeno premagali za enega tekmovalca. Škoda!!! Po tekmi smo odšli na sladoled, v hote in se stuširali. Tako sem bila utrujena, da sem si komaj umila zobe. Malo sem še poklepetala z Leo in sladko zaspala.