Odpadli izbirni predmeti

Zaradi odsotnosti, odpadejo naslednji izbirni predmeti:
  • neobvezni izbirni predmet Nemščina 1 – 4. razred
  • Rastline in človek – 7. do 9. razred
  • Nemščina 3 – 9. razred – navodila so v spletni učilnici!!

Obvestilo staršem in zaposlenim

1. V šolo še vedno vstopajo samo zdravi učenci in odrasli. Upoštevati moramo do sedaj veljavne ukrepe v šoli za zdravo učno okolje in splošne higienske ukrepe – razkuževanje rok, varnostna razdalja.
  2. Maske so še vedno obvezne v vseh prostorih šole.

Interesne dejavnosti

S torkom, 1. 3. 2022, se bodo ponovno začele izvajati interesne dejavnosti po predvidenem urniku.

28. 2. se bodo začele že dejavnosti Plesnega mesta za 1. in 2. razred.

V tem tednu še ne bo naslednjih interesnih dejavnosti:

• Nogomet za učence 1.-4. razreda
  • Judo za učence 1.-3. razreda
  • Pevski zbor za 1., 2., 3. in 4. razred

Šolska knjižnica

Šolska knjižnica bo učencem odprla vrata po ustaljenem urniku (pred poukom 7.00 do 8.20, po pouku 13.00 do 14.00), ne pa še povsem na stežaj, kar pomeni:

1. Pisanje domačih nalog, učenje in čakanje na kosilo v knjižnici še ni mogoče, saj je po priporočilih NIJZ zaželjeno, da se uporabniki v knjižnicah zadržujejo čim manj časa, tako da bosta v šolski knjižnici zaenkrat potekala predvsem vračanje in izposoja gradiva.

2. Učenci morajo v šolski knjižnici upoštevati vse veljavne splošne ukrepe za zaščito pred okužbo (v knjižnico smejo prihajati  samo zdravi, ob vstopu razkužiti roke, vzdrževati ustrezno medsebojno razdaljo, upoštevati higieno kihanja in kašlja, se čim manj dotikati površin in predmetov).

3. Priporočljivo je, da učenci željeno gradivo naročijo vnaprej, še vedno lahko tudi z dostavo v matično učilnico.

Sladka pozornost za velik nasmeh

V tem tednu bomo na šoli zbirali 100 gramske temne ali mlečne čokolade, brez dodatkov suhega sadja, lešnikov itd. Z njimi bi želeli obdariti varovance v domu starostnikov Vrhnika. Potrebujemo jih 120, da bomo lahko obdarili prav vse. Čokolade lahko do petka, 4. marca, prinesete v tajništvo šole oziroma v zbornico.
Hvala za vaše sodelovanje in upamo, da nam uspe obdariti prav vse starostnike in jim tako polepšati prihajajoči praznik, 8. marec.
Tjaša Žnidaršič