Skupne popoldanske govorilne ure

V tednu od 13. do 17. 12. so zopet popoldanske govorilne ure. Potekale bodo na daljavo. Starše vljudno prosimo, da učiteljem pošljete elektronsko sporočilo ter se dogovorite za ustrezen termin. Govorilne ure bodo potekale od 17.00 do 18.30, oziroma po dogovoru, v PONEDELJEK (na lokaciji – Lošca 1), oziroma TOREK (na lokacijah – Tržaška 2, Tržaška 32 in Podružnica Drenov Grič).

Podružnična šola NIS in PP bo imela govorilne ure v ponedeljek z začetkom ob 16.00, ravno tako na daljavo.

V primeru, da se z učiteljem dogovorite za govorilno uro v prostorih šole, morate izpolnjevati PCT pogoj.

Povezave do elektronskih naslovov dobite tukaj

Interesne dejavnosti

Obveščamo vas, da bodo od ponedeljka, 13. 12. 2021, na OŠ Ivana Cankarja ponovno potekale naslednje interesne dejavnosti:

• VSI PROGRAMI PLESNEGA MESTA
  • VSI PROGRAMI PLESNE ŠOLE URŠKA