Spoštovani starši, drage učenke ter dragi učenci.

Zimske počitnice so za nami in jutri, 1. 3. 2021, vas znova pričakujem v prostorih OŠ Ivana Cankarja Vrhnika. Pouk bo potekal na način, kot smo ga izvajali pred počitnicami.

V šolo lahko prihajajo le zdravi učenci in zaposleni. Vsi si moramo pri vhodu razkužiti ali umiti roke, pri vstopu v učilnico pa temeljito umiti le te. Vsak skrbi za varno razdaljo, tako pri pouku kot v drugih prostorih šole. Nošenje mask je v skupnih prostorih šole obvezna za vse. NIJZ priporoča, da učenci od 6. do 9. razreda za svojo varnost in zaščito ves čas uporabljajo masko (ni pa obvezna).

Le na tak način bomo lahko uspešno nadaljevali delo v šoli, kar si pa zagotovo želimo prav vsi.

Polonca Šurca Gerdina, ravnateljica