Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši!

Upam, da ste še vsi zdravi in da se držite navodil, ki smo vam jih posredovali s petkovim obvestilom. Vaši učitelji že pripravljajo gradiva, ki jih boste samostojno in s pomočjo staršev reševali, prepisovali v tem tednu. Sami si organizirajte čas, namenjen za šolske dejavnosti. Delo si pametno razporedite preko celega tedna. Če naletite na kakršne koli težave pri delu, se obrnite na učitelja, ki vas poučuje, prav tako lahko pišete učiteljicam dodatne strokovne pomoči in podaljšanega bivanja.

Spoštovani starši, ponujenih dodatnih orodij s strani eAsistenta ne  bomo uporabljali, zato kod za dostop trenutno ne potrebujete in jih ne bomo pošiljali. Menimo, da lahko učenje na daljavo izpeljemo v dosedaj uporabljenih aplikacijah, ki jih učenci poznajo in uporabljajo pri pouku.

Vsa gradiva in povezave so dostopna na spletnih straneh CANKAR ZNA.

Sproti spremljajte navodila na šolskih spletnih straneh in ostanite zdravi.

Polonca Šurca Gerdina, ravnateljica