Danes je objavljeno trenutno stanje PRIJAVE 20-5-2020 na posameznih programih srednjih šol.                                                                                                            Časa za morebitni prenos je dovolj, zato ne hitite. Od ponedeljka, 25.5.2020 naprej, se bomo o vsem v zvezi z vpisom lahko spet v miru “v živo” pomenili.

Veselim se vas spet srečati 🙂 …

Dragi 9-šolci, spoštovani starši,

vpis v srednjo šolo bo letos potekal takole:

“Prijavo za vpis v srednje šole je potrebno oddati do 11. maja.

Prenos že oddanih prijav bo možen do 16. junija.                                                                                             Vpis v srednje šole bo potekal od 30. junija do 6. julija.                                                                                 Izpiti nadarjenosti za vpis v tiste srednje šole, kjer je to potrebno, se bodo izpeljali od 1. do 6. junija.

• Poglavitna novost je, da prijavnico za vpis v šolo natisnete z naslednje povezave,
  • prijavnico za dijaški dom pa s te povezave.

Prijavnico natisnete, jo izpolnite, podpišete (vi in starš) in jo pošljete na izbrano srednjo šolo oziroma izbrani dijaški dom.  Na prijavnici za vpis v srednje šole letos izjemoma ni potreben podpis in žig ravnateljice oziroma ravnatelja osnovne šole. Ob izpolnjevanju prijave si za izbor naslova šole, programa in poklica lahko pomagate z RAZPISOM, ki je objavljen tudi na spletni strani šole – jeziček Svetovalna služba. Če se zatakne, ali niste gotovi,  vprašajte: mari@11sola.si ali me pokličite 031 66 00 96.

ČE IMATE TEŽAVE Z DOSTOPOM/TISKANJEM, SE JAVITE PSIHOLOGINJI, (mari@11sola.si)                                                                                                    POSKRBELI BOMO, DA  DOBITE OBRAZCE, KI SMO JIH V ŠOLI ŽE KUPILI PRED KARANTENO.

Vsi datumi vezani na vpis so obnovljeni na strani Svetovalne službe v tabeli pod Vpis v srednjo šolo 2020 – pomembni datumi.

Cel tekst, ki ga je v zvezi z vpisom objavilo Ministrstvo, lahko preberete tule:

(Skupno 1,097 obiskov, današnjih obiskov 10)