V ponedeljek16.6. 2014 je 97 učencev (eden je zaradi poškodbe ostal doma) odšlo v poletno šolo v nravi v Dugo uvalo na Hrvaškem. Torej, so na morju že tretji dan in prav danes se je pričelo pravo poletno vreme. Temperatura zraka je bila ob 16. uri 27 stopinj, TERMOMETER V VODI JE POKAZAL 23 STOPINJ. Zaradi možnosti prehlada smo v ponedeljek in torek omejili kopanje v morju in izkoristili za plavanje notranji bazen v bližnjem hotelu Croatia. Tudi v lepem vremenu uporabljamo notranji bazen po eno uro dopoldne in popoldne, ker je v takih pogojih izpopolnjevanje plavanja optimalno.

Včeraj popoldne so učenci obiskali amfiteater v Puli, si ogledali staro mestno jedro in tudi občutili utrip turističnega mesta. Danes pa je poleg plavalnih aktivnosti po večerji še ples.

Vsak dan ob 17.30 se oglašamo po Radiu 1 na frekvenci 90,6 Mhz in sporočamo dogajanje tega dne. Vsi otroci so zdravi, večjih poškodb ni in upamo,da tako tudi ostane.

Lep pozdrav iz sončne Duge uvale!

Učenci 5.r. z razredničarkami in vaditelji plavanja