Spoštovani starši 3. a razreda!

Na šoli smo se vključili v pilotski projekt Pozorna šola, katerega namen je, preko računalniško podprte metode, izboljšati učenčevo pozornost in samoregulacijo, posledično pa tudi učno učinkovitost. Izvedba omenjene”umo-vadbe” je enostavna: 2-3 krat na dan po 5-10 minut. En del bi se izvedel na šoli pod vodstvom razredničarke Ane Pance in spec. pedagoginje Irene Brenčič; drugi del bi lahko starši izvedli doma.

Gre  za pilotski projekt, vendar so njegovi snovalci že dokazali učinkovitost in trdijo, da trajno izboljšuje pozornost in učno učinkovitost. Če pri tem kaj pridobijo naši otroci, menimo, da je vredno poskusiti.

Zato vas v sredo, 24. 1. 2018, ob 17.00 vabimo na polurno predstavitev omenjenega projekta in njegove izvedbe v učilnico 3.a razreda.

Vrhnika, 22. 1. 2018                                                                                                                                                 Ana Pance, Irena Brenčič