1. zimski športni dan za učence 7., 8. in 9. razreda

V ČETRTEK, 13.02.2014, bomo organizirali prvi zimski športni dan. Želim vam sporočiti nekaj napotkov. Vse razporede po avtobusih in ure odhoda ter prihoda si lahko ogledate tudi na oglasnih deskah.

Smučanje in deskanje V KRANJSKI GORI

ZBOR učencev pred šolo: ob 7.00

ODHOD: ob 7.15

POVRATEK pred šolo: do 17.00

CENA: 11 € smučarska karta, približno 8,5 € prevoz

Vsi učenci smučarji morate imeti s seboj nahrbtnik z malico in napitkom!

Ne pozabite na primerna oblačila, zlasti kapo, rokavice, čelado – obvezna do starosti 14 let, smučarska očala!

Obvezno preglejte smuči, vezi in smučarske čevlje!

VOZAČI poskrbite za prevoz domov!

Učenci smučarji morate danes, 12.02.2014 odjaviti kosilo!

Šolsko malico boste imeli s seboj!

Drsanje V DOMŽALAH

ZBOR pred šolo: ob 10.05

ODHOD: ob 10.15

POVRATEK pred šolo: do 14.45

CENA: 1,5 € in okvirno 3,5 € za prevoz

Šolsko malico bomo imeli s seboj, morda ne bo odveč, če imate s seboj tudi še kakšen svoj prigrizek in napitek!

DENAR ZA IZPOSOJO DRSALK – 3€ MORATE IMETI S SEBOJ, IMEJTE TOČEN ZNESEK!!

Predvsem se primerno oblecite, ne pozabite na kapo in rokavice, dodatne nogavice!

Kosila za drsalce NE bo, zato ga danes odjavite!

POHOD V OKOLICI VRHNIKE

ZBOR učencev pred šolo: ob 9.00

ODHOD: ob 9.10

POVRATEK pred šolo: do 12.00

Vodja pohoda: JOŠKO SLABE

Primerno se oblecite – ne pozabite na kapo in rokavice in ustrezno obutev – planinski čevlji oz. nepremočljivi, ne drseči športni čevlji!!!

Šolsko malico bomo imeli s seboj, imejte tudi še kakšen svoj prigrizek in napitek!

FITNES IN PLES-hip hop in AEROBIKA

ZBOR učencev pred šolo: ob 8.20

ODHOD: ob 8.30

POVRATEK pred šolo: 12.30

CENA: 6 €

S seboj boste imeli šolsko malico. Predlagam še dodatno pijačo-vodo in prigrizek.

Športna oprema je OBVEZNA!!! Tisti, ki s seboj ne boste imeli čistih športnih copat, vam vstop v dvorane ne bo dovoljen. Dejavnost pa boste morali vseeno plačati. Na voljo boste imeli garderobe, kjer se boste lahko preoblekli. S seboj morate imeti še rezervno majico in manjšo brisačo.

Razdeljeni boste v manjše skupine.

Aerobika in step aerobika bo potekala od 9.00 do 10.30, ples hip hop pa od 10.30 do 12.00. Ves čas pa bo vadba potekala tudi v fitnesu.

VELJA za smučarje in drsalce:

Razpored po avtobusih si lahko ogledate na oglasnih deskah. Avtobusi bodo označeni, poiščite svoj avtobus, oddajte opremo, nahrbtnik in se mirno napotite na avtobus. Ne pozabite, da ste učenci O.Š. Ivana Cankarja, ki velja, kar se tiče obnašanja na avtobusu, za dokaj vzorno. Z vašo prijavo na športni dan ste si rezervirali sedež na avtobusu. Vedite, da vam bomo v primeru vaše odsotnosti zaračunali prevoz, če ne bodo starši vaš izostanek sporočili v šolo, najkasneje v ČETRTEK zjutraj.

POMEMBNO za vse!!!

Na športnem dnevu dosledno upoštevajte navodila organizatorja in učiteljev spremljevalcev. Predvsem pazite na varnost, da ne bo prišlo do nepotrebnih poškodb!

IZBIRNI PREDMETI pred uro in šesto uro odpadejo!