V petek, 18. junija, bodo učenci 6., 7. in 8. razreda imeli športni dan v neposredni okolici šole.

Z dejavnostmi bodo pričeli že 7.20 v matičnih učilnicah. Tam si bodo razdelili malice, v bidone natočili vodo in obnovili navodila za delo. Ob 7.45 vsak oddelek mora biti na svoji začetni postaji.

Aktiv športa je pripravil 15 postaj s športnimi in zabavnimi igrami, na katerih se bodo izmenjali vsi oddelki in pri tem tekmovali med seboj.

Oddelek, ki bo zbral najvišje število točk, bo prejel nagradni kupon za sladkanje s sladoledom na zadnji šolski dan.

Ker je za petek napovedan lep sončni poletni dan, naj imajo učenci vremenu primerno športno obleko in obutev, vsaj dva bidona z vodo ter zaščito pred soncem.

Izbirnih predmetov ta dan ne bo.

Za več informacij kliknite TUKAJ