Petošolke in petošolci smo veselo pričakovali ZIMSKI športni dan. Veselili smo se veselih in aktivnih trenutkov, ki nam jih lahko tak dan pričara. Toda….manjkala je ena malenkost. To je SNEG! Ampak, ker smo bili pridni in teto Zimo priklicali in zbudili iz spanja, nam je prizanesla in nas razveselila s težko pričakovano snežno odejo.

Kepali smo se in kotalili po snegu. Spuščali smo se z bordi in bobi. Sankali smo se in smučali. Prav nič nas ni motilo, ko smo grizli kolena pri hoji v hrib. Saj je bil spust navzdol zelo zabaven. Naša dvorišča in vrtove krasijo naši nasmejani snežaki. Rdečelični in prijetno utrujeni komaj čakamo naslednje vesele urice na snegu. Upamo, da bo zima res bela, kot se spodobi. Po takšnih aktivnih in veselih trenutkih v naravi je delo za šolo veliko lažje.

rbt