UČITELJEM IN UČENCEM OŠ IVANA CANKARJA VRHNIKA

Prijatelji.

V imenu vseh članov šolskega sklada OŠ Ivana Cankarja Vrhnika, se zahvaljujem vsem učencem in učiteljem naše šole za vaš prispevek k uspešno izvedenem Bazarju 2013.

Hvala vam za ves trud, ki ste ga vložili v izdelavo čudovitih izdelkov. Iskrena hvala za fenomenalen program, ki ste ga pripravili in izpeljali. Čestitam vam za pogum, ki ste ga pokazali in predstavili svoje talente sošolcem, staršem, prijateljem … S ponosom jih razvijajte še naprej.

Hvala vam za vse nasmehe, ki ste jih podelili in za vse tiste, ki ste jih narisali na obraze obiskovalcev. Vaša dobra volja in trud sta obrodila bogate sadove s katerimi bomo lahko pomagali vsem staršem pri njihovem prispevku za vaše šolanje, še posebej pa tistim, ki so se znašli v težki situaciji. Naj vaša srčna dobrota napolni vaše učilnice, celo šolo in našo celotno skupnost.

Želim vam vse dobro do konca koledarskega leta. Ohranite nasmehe. Ohranite veselje. Tudi v letu 2014, ki naj bo srečno in uspešno.

Predsednik upravnega odbora:

Boštjan Koprivec