Tedne vseživljenjskega učenja smo otvorili tudi na razredni stopnji. V tem tednu smo poslali pomladni pozdrav v Dom starejših Logatec in urili možgančke.

Učenci 1., 2. in 3. razredov so za oskrbovance Doma starejših Logatec pripravili pomladno dekoracijo. Prvošolci so izdelali pomladansko cvetje, drugošolci so zanje zapisali uganke, tretješolci pa izdelali čebele. Vse skupaj smo združili na plakatu, ki že krasi prostore doma.

Učenci 1. d, pa so se s pomočjo učiteljice Ingrid, preizkusili v različnih miselnih igrah in nalogah. Reševali so rebuse, uganke, povezovali pike, prepoznavali razlike med slikami, med različnimi predmeti iskali prave in še in še.

Miselne orehe so trli kot za stavo in se v nalogah za urjenje možgančkov prav zabavali.