V podružnici Kulturni center smo skupaj z učenci udejanili pet prireditev v sklopu Tednov vseživljenjskega učenja.
Učenci so nastopali na prireditvi Poj z menoj, kjer so se publiki s svojim petjem predstavili pevski zbori naše šole.

V naslednjih dneh smo nato v sklopu skrbi za okolje plastenke in tetrapake spremenili v mini vrtičke in vanje posejali semena sončnic, redkvice in solate.
V naslednjem tednu smo razveselili otroke iz vrtca Vrhnika – enota Komarček z branjem pravljic in ustvarjanjem drevesa zgodb. Vsi smo v druženju z najmlajšimi izjemno uživali in se naučili sodelovati in ne le ukazovati.
Nato smo se lotili dela z našimi starimi oblačili, jih narezali in ustvarili rože RECIKLIRANKE. Izobesili smo jih po našem hodniku in si ustvarili pravo pozno pomladansko vzdušje.
Ob koncu pa smo uživali še v kulinaričnih spominih in se posladkali s preprostimi sladicami, ki so jih babice včasih ponudile svojim vnukom, ki niso želeli jesti le “navadnih” keksov.

Učenci so v delu zelo uživali, se naučili pomagati drugim in pridobili veliko novih izkušenj sodelovanja.