SOBOTNA ŠOLA

Kdaj pa kdaj se zgodi, da šolski hodniki oživijo tudi ob sobotah. Na naši šoli se je to zgodilo prav preteklo soboto, 10.11., ko smo imeli sobotno šolo-tehnični dan. Čeprav je do prazničnega decembra še kar nekaj dni, se je po učilnicah že dalo slutiti, da je blišč praznikov blizu. Učenci 6. in 7. razredov smo izdelovali izdelke za bazar. Ob 8.30 smo se zbrali v razredih, kjer smo se razdelili v manjše skupinice in se lotili dela. Že pred malico smo naredili kar nekaj izdelkov, kot so voščilnice, medvedki iz volne, snežne krogle, venčki, okrasni svečniki, pralni prašek, kopalna sol … Med izdelovanjem smo se prav zabavali. Po nekaj urah dela nam je že malo vpadla zagnanost, a je v razred vstopila ravnateljica in nas prav lepo pohvalila ter nam ponovno vlila voljo in samozavest. Izdelki so sedaj dokončani in čakajo na božično-novoletni bazar, ki bo 4. 12. 2018.

Aljaž Miklavčič, 6. e