OŠ Ivana Cankarja Vrhnika obvešča, da se pouk prične v PONEDELJEK, 2. septembra 2019.

SEZNAM RAZREDNIKOV OD 1. DO 9. RAZREDA BO OBJAVLJEN V SREDO, 28. 8. 2019, NA SPLETNIH STRANEH NAŠE ŠOLE.

Seznam učencev 6. r. po oddelkih bo objavljen v ponedeljek, 26. 8. 2018, po 12. uri na spletnih straneh šole in na oglasni tabli na Lošci 1.

Z izbirnimi predmeti od 4.−9. r. (obvezni in neobvezni) pričnemo v torek, 3. 9. 2019, po urniku.

• 5. b, c, d in e – 9. razred LOŠCA 1 – učenci naj imajo s seboj TORBO, šolske copate in peresnico. Beležko »Načrtujem« dobijo v šoli.

8.30   Učenci od 6. do 9. r. se zberejo na ploščadi pred «B«  vhodom (novi del stavbe – zaklonišče) na Lošci 1.

8.30   Učenci 5. b, c, d in e se zberejo v zgornji avli «A100« v starem delu šole na Lošci l.

8.30   Učenci oddelkov šole z nižjim izobrazbenim standardom se zberejo v spodnji avli »A0« v starem delu šole na Lošci 1.

Pouk bo za vse učence potekal do 12.55. Malica bo za vse učence, kosilo bo samo za prijavljene učence, nanj se prijavijo 1. šolsko uro pri razrednikih.

Podaljšano bivanje bo za prijavljene učence 5. razreda. Vozni red avtobusov dobite pri tajnici, objavljeni bodo  na spletnih straneh in na oglasni deski.

•  4. razred in 5. a – TRŽAŠKA 32, KULTURNI CENTER – učenci naj imajo s seboj TORBO, šolske copate in peresnico, beležko »Načrtujem« dobijo v šoli.

8.30    Učenci 4. razreda in 5. a se zberejo pred vhodom v Kulturni center na Tržaški 32.

Pouk bo potekal do 12.55. Malica bo za vse učence, kosilo bo samo za prijavljene učence, nanj se prijavijo 1. šolsko uro pri razredničarki.

Podaljšano bivanje bo za prijavljene učence. Vozni red avtobusov dobite pri razredničarki, objavljeni bodo  na spletnih straneh šole in na oglasni deski.

Učenci naj imajo s seboj pisno obvestilo za učiteljico o prijavi na kosilo in natančni uri odhoda domov.

• 2. in 3. razred – TRŽAŠKA 2 – učenci naj imajo s seboj TORBO, vse potrebščine (zavite in podpisane), šolske copate in peresnico. Beležko »Načrtujem« dobijo v šoli.

6.00   Jutranje varstvo v učilnici 101

8.00    Učenci 2. in 3. razreda se zberejo na dvorišču šole I. triletja na Tržaški 2 (zadnji vhod).

Pouk bo potekal do 12.25. Malica bo za vse učence, kosilo bo samo za prijavljene učence, nanj se prijavijo 1. šolsko uro pri razredničarki.

Podaljšano bivanje bo za prijavljene učence. Vozni red avtobusov dobite pri tajnici, objavljeni bodo  na spletnih straneh šole in na oglasni deski.

• DRENOV GRIČ –  učenci naj imajo s seboj TORBO, vse potrebščine (zavite in podpisane), šolske copate in peresnico. Beležko »Načrtujem« dobijo v šoli.

8.30   Učenci 2. in 3. r. podružnične šole Drenov Grič se zberejo v učilnicah  na  Drenovem Griču.

Podaljšano bivanje bo za prijavljene učence. Jutranje varstvo se prične v torek, 3. 9. 2019.

• PRVOŠOLCI   TRŽAŠKA 2

Seznam učencev po oddelkih bo objavljen v ponedeljek, 26. 8. 2019,  po 12. uri na oglasni deski šole na Tržaški 2 in na šolski spletni strani.

8.45    Vsi prvošolci in starši se zberejo v veliki dvorani Cankarjevega doma na Vrhniki. Po  predstavi gredo peš v šolo I. triletja na Tržaško 2 v učilnice, kjer jih

sprejmejo razredničarke.

Parkiranje osebnih avtomobilov bo ta dan možno tudi  na asfaltnem igrišču na Tržaški od 7. do 12. ure!

Vsi prvošolci bodo vabilo prejeli po pošti.

• PRVOŠOLCI   DRENOV GRIČ

8:30   Drenov Grič – odhod avtobusa s prvošolci in starši z Drenovega Griča v Cankarjev dom  na Vrhniki.

8:45   Predstava  in po zaključku odhod avtobusa s prvošolci in starši na Drenov Grič v učilnico 1. r.

(Skupno 1.780 obiskov, današnjih obiskov 1)