slika ekipa polfin…se vrne naslednej leto! Na predzandnji stopnički letošnjega šolskega prvenstva v malem nogometu se je našim učencem precej zalomilo. V četrtek, 22. aprila, se je na naši šoli odvijalo 1/2 finalno tekmovanje v malem nogometu za starejše učence. Zmaga je vodila v finale štirih najbolših šol v državi. Naši učenci so bili “zdesetkani”, saj sta bila kapetan in najboljši igralec poškodovana, igralec, ki tudi sodi v prvo postavo pa zaradi neprimernega obnašanja že pred tekmovanjem izključen iz ekipe. Res škoda, saj je bilo finale dosegljivo kot že dolgo ne. Zmagala je OŠ Marije Vere iz Kamnika. Naslednje leto in še nekaj let lahko računamo na podobne in še boljše rezultate, saj ima šola ogromno dobrih nogometašev, ki pridno in dobro trenirajo v klubu. Potrebno bo le pridobiti vsaj en reden termin za vadbo! Za ogled slik klikni…SLIKE.