Vabilo

V ponedeljek, 5. 3., ob 18.00, bo v večnamenskem prostoru naše šole predstavitev poletnega tečaja angleščine. Predstavitev bodo vodili organizatorji tečaja oziroma tabora – English Experience Camp. Dobili boste še vse ostale potrebne informacije:

1. Točen začetni datum (tečaj se bo začel s ponedeljkom, 13. 8.), z vmesnim prostim dnevom 15. 8. zaradi praznika. Kako se bo ta prost dan nadomestilo?
  2. Eno- ali dvotedenski tečaj – kako se naj odločimo in kaj to potegne za sabo?
  3. Točen čas začetka in konca tečaja v dnevu.
  4. Prehrana v času tečaja.
  5. Plačilo tečaja (tečaj se plačuje direktno njim) in možnost obročnega odplačevanja.
  6. Kako in kaj, če boste gostili učitelja?

Prišla bosta dva predstavnika podjetja. Ob 15.00 bosta z dvema skupinama otrok imela delavnici, podobni tečaju. V eni skupini bodo otroci razredne stopnje in v drugi skupini otroci predmetne stopnje. Enako delavnico bodo imeli tudi v času predstavitve, ob 18.00 z otroki predmetne stopnje.

Na podlagi vseh informacij se boste potem lahko dokončno odločili o tem, če boste svojega otroka prijavili na tečaj.

Če imate še kakšna dodatna vprašanja, jih posredujte na elektronski naslov koordinatorke tabora, Barbare Jan: bjan1@11sola.si.

Tukaj si lahko ogledate slike in predstavitev tečaja na OŠ Orehek v Kranju, kjer že nekaj let organizirajo tovrstne aktivnosti.

Barbara Jan