Za učence 8. – ih razredov in učence, ki obiskujejo izbirni premdet Sonce, Luna, Zemlja (SLZ), bomo v primeru lepega vremena, v četrtek, 10. oktobra 2013, organizirali astronomski večer. Astronomski večer je eden od naravoslovnih dni, ki so predvideni v letnem delovnem načrtu šole. Zato je udeležba na njem obvezna. Učenci so naslednji šolski dan opravičeni ustnega ocenjevanja znanja (razen v naprej dogovorjenega). NISO pa opravičeni domačih nalog in dogovorjenega pisnega ocenjevanja.

Astronomski večer se bo začel ob 16h in končal okrog 20h. Natančnega datuma na žalost ne morem povedati, ker smo kot rečeno vezani na vreme. Zato bodo učenci o datumu seznanjeni dan prej ali tisti dan.

Učenci morajo biti toplo oblečeni. Bunda, kapa in rokavice sodijo pod obvezno opremo. S sabo potrebujejo tudi pisalo, trdo podlago in copate. Če bo lakota prehuda, tudi kakšna malica ni odveč. Učenci bodo na Astronomskem večeru dobili oceno iz delovnih listov in domače naloge.

Prosim, poskrbite, da se bodo vaši otroci dneva zanesljivo udeležili in izpolnili vse potrebne obveznosti!

Hvala!

učiteljica fizike: Maša Tramte