Letošnje območno srečanje otroških gledaliških skupin, vključenih v JSKD OI Vrhnika, je potekalo na podružnični šoli Drenov Grič. V sredo, 11. februarja, so brez treme in z nasmehom na obrazu, svoje znanje pokazali učenci naše šole. Predstavili sta se nam dramski skupini Dren 1 in Dren 2, pod vodstvom mentorice Katarine Lenarčič. Gledalci smo bili navdušeni nad predstavama: Alberta išče ljubezen in Igrače imajo rade otroke.

Dramska skupina: Dren 1

Gostili smo še gledališke skupine OŠ Dr. Ivana Korošca Borovnica in Kulturnega društva Borovnica. Tudi njihovi nastopi so bili suvereni in navdušujoči. Pohvaliti moramo prav vse mlade igralce in njihove mentorice, saj so nam z mimiko, glasovi in skrbno izbranimi zgodbami, prinesli občutja sreče, ljubezni, prijateljstva, redoljubnosti in dobrosrčnosti.