kosarkaV sredo, 6. 2., se je v šolski telovadnici odvijal četrtfinalni turnir državnega prvenstva v košarki za starejše dečke. Na turnirju sta poleg naše polge sodelovali še OŠ S. Jenka iz Kranja in OŠ T. Čufarja iz Ljubljane.

Naši učenci so dosegli izjemen uspeh. Z eno zmago in porazom so se uvrstili v polfinale državnega tekmovanja za osnovne šole. S tem so se uvrstili med 24 šol v Sloveniji.

Prvo tekmo so odigrali z OŠ T. Čufarja in jo premagali z rezultatom 66 : 38. Strelci za našo šolo so bili: Savič 28, Peteh 2, Zobec, 11, Šupša 17, Koprivec 2 in Mivšek 2.

Drugo tekmo so odigrali z OŠS.Jenka in izgubili z rezultatom 39 :61. Strelci za našo šolosobili: Zobec 7, Šuša 8, Savič 14,Mahovlič 2, Peteh 2 in Mivšek 2.

ČESTITAMO!