Učenci naše šole so postali šolski državni prvaki v nogometu (Kranj, sreda, 31. maja). Z naslovom področnih prvakov, so se najprej uvrstili v 1/2 finale državnega prvenstva (zahod), kjer je za uvrstitev v finale zadostovalo tudi drugo mesto. V finalu so premagali najprej prvo uvrščeno ekipo iz vzhodnega 1/2 finala (šolo iz Murske Sobote), v tekmi za prvo mesto, pa še šolo ki jih je v 1/2 finalu premagala, šolo iz Kranja. Obe tekmi v finalu sta bili zelo izenačeni, saj so zmagali le za gol. Na obeh so tudi že zaostajali, a z vztrajno taktično igro izenačili in povedli. Največja vrednost tega uspeha je majhnost naše šole (NIS), saj imajo druge šole samo v dveh oddelkih toliko učencev kot jih imamo mi v štirih razredih. Pa še najpomembneje; od vseh učencev, ki so letos igrali, se poslavlja le devetošolec Jan Pelko. Trije so osmošolci, ostali pa še mlajši! Igrali: Kristijan Divković, Tai Mesec, Jan Pelko, Matija Reven, Žan Bezeljak (vratar), Stefan Spasov, Blaž Petrovič, Ožbe Škrabec (vratar), Benjamin Meštrovac in pomočnik učitelja Lirim Maloku. BRAVO! (pod “več” poglejte fotogalerijo)