Pozdravljeni,

Spodaj si preberite, kako so organizirane posamezne aktivnosti. Poiščite svojo in preglejte urnik ter kaj vse potrebujete zraven. Pri pustolovskem parku in kanujih sta dve skupini, zato dobro poglejte, v katero sodite.

Športni dan je del obveznega pouka! Zaradi števila otrok na šoli in ponujenih možnosti si ne moremo privoščiti nereda, zato predstavljam sledeča pravila:

• za opravičevanje se upoštevajo SAMO ZDRAVNIŠKA opravičila – v nasprotnem primeru sledijo neopravičene ure,
  • če kdo pride na aktivnost za katero ni bil prijavljen, se ga odslovi in evidentira kot neupravičeno odsotnega,
  • če se kdo prijavi za aktivnost za katero je potrebno plačati prevoz in je neopravičeno odsoten, bo moral plačati stroške prevoza,
  • za vsako dejavnost je potrebno imeti obvezno predpisano športno opremo – kdor pride brez športne opreme se ga evidentira kot neopravičeno odsotnega
  • če je kdo pri urah športne vzgoje odsoten, ko učitelji zbira prijave za aktivnosti, je dolžan SAM poskrbeti za prijavo – v nasprotnem primeru ga evidentiramo za športe preciznosti
  • po koncu zbiranja prijav spremembe niso več možne – IZJEM NI!
  • na vseh aktivnostih morate upoštevati navodila vodje (zaradi varnosti), v primeru neupoštevanja navodil se učenko oz. učenca izključi, vendar se kljub temu zaračuna polno ceno aktivnosti!

Pustolovski park Postojna….1. skupina = vsi 6.r + 7.A

6.45    zbor pred šolo

7.00    odhod iz Vrhnike

8.00    prihod na prizorišče aktivnosti + MALICA s spremljevalci

8.15    priprava na aktivnost

8.30    začetek aktivnosti

11.00  konec aktivnost

11.15  odhod domov

12.15  prihod na Vrhniko + KOSILO

POZOR: ker je že pozen junij in je lahko zelo vroče, mora vsak sam poskrbeti, da ima dovolj vode in da pravočasno pije (ko si žejen je že prepozno, piti moraš večkrat po malo). Pitje vode ni malica. Za malico je predviden čas in malicate samo v predvidenem času!

Pustolovski park Postojna…2. skupina = 7.B, C, D + vsi 8.r

8.45      zbor pred šolo

9.00      odhod iz Vrhnike

10.00    prihod na prizorišče aktivnosti + MALICA s spremljevalci

10.15    priprava na aktivnost

10.30    začetek aktivnosti

13.00    konec aktivnost

13.15    odhod domov

14.15    prihod na Vrhniko + KOSILA NI!

Izlet s kanuji po Ljubljanici – Podpeč…1. skupina = vsi 6.r + 8.A, C

7.00         zbor pred šolo

7.15         odhod iz Vrhnike

7.40         prihod na prizorišče aktivnosti + MALICA

8.00         začetek aktivnosti

10.30       konec aktivnosti

11.00       odhod domov

11.30       prihod na Vrhniko + KOSILO

NE POZABITE SE NAMAZATI S KREMO ZA SONČENJE!

• športna oprema: športna obutev in obleka, če bo vroče, lahko tudi kopalke (čevlji in hlače niso športna oprema) + brisača + krema za sončenje + pokrivalo

Izlet s kanuji po Ljubljanici – Podpeč…2. skupina = vsi 7.r + 8.B, D

10.15       zbor pred šolo

10.30       odhod iz Vrhnike

11.00       prihod na prizorišče aktivnosti + MALICA

11.30       začetek aktivnosti

14.00       konec aktivnosti

14.30       odhod domov

15.00       prihod na Vrhniko + KOSILA NI!

Vodno mesto Atlantis – Ljubljana

6.45    zbor pred šolo

7.00    odhod iz Vrhnike

7.50    prihod na prizorišče aktivnosti

8.00    začetek aktivnosti

10.00  konec aktivnosti

preoblačenje, sušenje

10.20  MALICA

10.35  odhod nazaj

11.00  prihod na Vrhniko + KOSILO

• športna oprema1x kopalke (lahko bermuda), 1x brisača

Plezanje – Verd

9.00    zbor (v parku pred šolo)

9.15    odhod do prizorišča peš

9.30    prihod na prizorišče + MALICA

9.45    začetek aktivnosti

12.15  konec aktivnosti

12.40  prihod na Vrhniko + KOSILO

Kolesarstvo – okolica Vrhnike

!!! S seboj imejte: brezhibno delujoče kolo, čelado, rezervno majico, flaška ali dve z vodo, kremo za sončenje, PO MOŽNOSTI OČALA ZARADI ZAŠČITE PRED MRČESOM

8.45    zbor na kolesarskem poligonu

9.00    začetek aktivnosti

12.00  konec aktivnosti + KOSILO

MALICA (v dogovoru z vodjo aktivnosti)

NE POZABITE SE NAMAZATI S KREMO ZA SONČENJE!

• športna oprema: športna obutev in obleka (čevlji in »kavbojke« niso športna oprema), ostalo je navedeno že na vrhu

Reketlon – (namizni tenis, badminton, tenis) – Vrhnika

9.10     zbor (v parku pred šolo) + MALICA