V sklopu projekta Erasmus+ smo med 4. In 6. majem obiskali Zagreb. Ob prihodu so nas lepo sprejeli, spoznali smo učitelje, učence in šolske prostore, kjer smo se udeleževali različnih delavnic.

Prvi dan popoldne so nas popeljali po ulicah Zagreba in pokazali znamenitosti mesta. V Tehničnem  muzeju Nikole Tesle smo se seznanili z njegovim delom. Drugi dan so nas peljali v rojstno mesto Nikole Tesle, v vasico Smiljan. Na poti nazaj smo se ustavili v naselju Rastoke , kjer smo si ogledali naravne znamenitosti nacionalnega parka Plitvička jezera. Na koncu dneva smo se družili in plesali ob glasbi in karaokah v šolskih prostorih. Tretji dan so na šoli organizirali Mobilni Planetarij in dve delavnici. Po kosilu smo se počasi odpravili nazaj v Slovenijo.

Še filmček 🙂