V petek, 17. 2., je bilo na naši šoli državno prvenstvo v mali odbojki (3:3) za učenke (za oddelke z NIS). Za naslov se je potegovalo šest šol (Brežice, Velenje, CJL Dečkova, CJL Levstikov trg, Žalec in naša šola). Že tretjič zapored so zmagale učenke iz Brežic.

Naše učenke so bile šeste. Pozna se, da imamo na šoli od 5. do 9. r. samo tri učenke (septembra sta bili samo dve) in urnik telovadnic (menjave v treh telovadnicah), ter dejstvo, da se zaradi vzgojnega razloga, pri športni vzgoji posvečamo veliko športom in ne zgolj nekaterim. Mogoče, bi se v naslednjem letu, le lahko malo bolj posvetilu pripravam na domače DP. V ekipi naše šole so ponosno in pogumno igrale: Monika Majetič Maček, Albina Abazi in Saša Mihevc. Pod “več” si lahko ogledate galerijo slik!

(Skupno 1.016 obiskov, današnjih obiskov 1)