V četrtek, 21. 3. 20019, bo tudi na naši šoli potekalo mednarodno matematično tekmovanje Kenguru. Učenci 1.-3. razreda bodo tekmovanje začeli ob 11.00 (pišejo 45 minut), učenci 4.- 5. razreda ob 13.00 (pišejo 60 minut), učenci 6.-9. razreda pa ob 13.20 (pišejo 90 minut).

Učenci razredne stopnje dobijo podrobnejše informacije pri svoji razredničarki

Informacije za učence predmetne stopnje:

Tekmovanje, ki bo trajalo 90 minut,  bo potekalo v novem delu šole in sicer v učilnicah: B105, B106, B110b, B111, B200, B202, B205.

Učenci, ki bodo s tekmovanjem končali, se potem ne smejo zadrževati na hodnikih šole ali v zaklonišču, ker bi s tem motili tiste, ki še pišejo. Seznami sodelujočih bodo nalepljeni na vratih učilnic ter na oglasni deski v večnamenskem prostoru. Tekmovalci naj s seboj prinesejo geometrijsko orodje,  ne smejo pa uporabljati kalkulatorjev in tabel.

Zaradi množičnosti tekmovanja in zasedenosti učilnic pouk  6. šolsko uro, na novem delu šole, odpade.

Vse učence, ki ne tekmujejo, prosim, da po pouku, oziroma po kosilu, čimprej zapustijo šolske prostore in s tem svojim sošolcem omogočijo miren pričetek tekmovanja.

Vsem tekmovalcem želim veliko uspeha.

Alja Ogrinc