Skoči na glavno vsebino

NARAVOSLOVNI DAN 8. RAZRED (SREDO, 20. DECEMBRA) – ASTRONOMSKI DAN

Šolska ura 8.a 8.b 8.c 8.d 8.e

1.      ura

 

Sonce, Luna, Zemlja

  • A106
  • Mateja Šraj Miklič
Predavanje v planetariju 

  • velika telovadnica IC
  • Mojca Sluga
Skafander

  • A108
  • Valerija Karba
Zemlja, evolucija in masovna izumrtj

  • A103b
  • Leja Jecelj Habič
Svetloba

  • A103a
  • Mojca Fefer
2.      ura Predavanje v planetariju

  • velika telovadnica IC
  • Jana Bizjak Bradeško
Skafander

  • A108
  • Nejc Urbas
Zemlja, evolucija in masovna izumrtja 

  • A103b
  • Špela Krvina
Svetloba

  • A103a
  • Elissa Tawitian
Sonce, Luna, Zemlja

  • A106
  • Špela Likovič
3.      ura Skafander

  • A108
  • Špela Likovič
Zemlja, evolucija in masovna izumrtja

  • A103b
  • Mitja Šega
Svetloba

  • A103a
  • Jana Bizjak Bradeško
Sonce, Luna, Zemlja

  • A106
  • Nejc Mikolič
Predavanje v planetariju

  • velika telovadnica IC
  • Maruša Končan
4.      ura Zemlja, evolucija in masovna izumrtja

  • A103b
  • Špela Likovič
Svetloba

  •  A103a
  • Špela Krvina
Sonce, Luna, Zemlja

  • A106
  • Jana Bizjak Bradeško
Predavanje v planetariju

  • velika telovadnica IC
  • Nejc Mikolič
Skafander

  • A108
  • Maruša Končan
5.      ura Svetloba

  • A103a
  • Valerija Karba
Sonce, Luna, Zemlja

  • A106
  • Ana Geček
Predavanje v planetariju

  • velika telovadnica IC
  • Špela Krvina
Skafander

  • A108
  • Maruša Končan
Zemlja, evolucija in masovna izumrtja

  • A103b
  • Nejc Mikolič

 

Selijo se učenci, delavnice potekajo vedno v istem prostoru:

  • Sonce, Luna, Zemlja v A106;
  • Predavanje v planetariju v veliki telovadnici IC;
  • Skafander v A108;
  • Zemlja, evolucija in masovna izumrtja v A103b;
  • Svetloba v A103a

Učence spremljajo učitelji, ki jih imajo sicer po urniku.

Potrebščine: peresnica, zvezek za fiziko

Stroški: cca 8 EUR na učenca

IZBIRNI PREDMETI PREDURO, 6. IN 7. URO SE IZVAJAJO PO URNIKU

(Skupno 293 obiskov, današnjih obiskov 1)
Zapri nastavitve dostopnosti